کتاب برهوت عشق

اثر فرانسوا موریاک از انتشارات افراز - مترجم: اصغر نوری-ادبیات فرانسه

ماریا کراس - زنی که تصمیم گرفته است با توجه به خواسته هایش بیشتر از شهرتش عمل کند، نماینده تمام توهم غیرقابل دستیابی اولین عشق به یک پسر نوجوان است. در عین حال، پسران پدر، یک دکتر محترم، وسوسه می شوند که به طور ناامیدانه از زندگی خود بر روی آخرین، ناامید کننده ی احساس حسادت رها شوند. نیروی محض این شخصیت زنانه علامت قابل خواندن خود را بر روی هر دو نفر می گذارد. چند سال بعد، پدر و پسر با ماریا روبرو می شوند و شخصیت غالب خود را در یک نور جدید تشخیص می دهند. در حال حاضر، دور از احساسات ناخوشایند این بارهای دشوار، یک احساس مرموز از مصالحه و احترام متوقف می شود


خرید کتاب برهوت عشق
جستجوی کتاب برهوت عشق در گودریدز

معرفی کتاب برهوت عشق از نگاه کاربران
دردمان این است که میبینیم معشوق جلوی چشممان در تصویری که از ما برای خود میسازد با ارزش ترین فضیلت هامان را حذف میکند و ضعف ها٬ نقص ها و جنبه ی مضحک وجودمان را برملا میکند ... و دیدگاهش را به ما تحمیل میکند٬ وادارمان می کند خودمان را با چیزی که او در ما میبیند منطبق کنیم ... و همیشه فقط در چشم کس دیگری که محبتش هیچ ارزشی برایمان ندارد فضیلت مان آشکار میشود٬ استعدادمان میدرخشد ٬قدرتمان فوق طبیعی جلوه میکند و چهره مان بهترین چهره میشود...!

مشاهده لینک اصلی
‎باز موضوعی بنام عشق ، که متفاوت بیان میشود با قلمی قوی و مولفی چیره دست ; ماریا، زنی بدنام در حومه ای که پدر و پسری را بصورت جداگانه و متفاوت در بند عشق خود می کشد، البته ماریا زنی نیست که از او منزجر شویم، برعکس، زنیست که راه کمال را در می نوردد، داستان عشق این سه شخصیت کم خواندنی نیست!

مشاهده لینک اصلی
قرار گرفتن در معرض رمان خیلی زیاد است. داستان مسطح، فلک backnya بیش از حد ناگهانی، گاهی اوقات پاراگراف بیش از حد طولانی است، به علاوه ترجمه در برخی از نقاط باعث سرگیجه. اما پایان دادن است، من آن را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
برو و موریسا! این یک داستان درخشان در مورد یک پدر و یک پسر بود که زندگی همان زن و عواقب زندگی آنها بود. هیچ کس این میل سهگانه را نداشته باشد چیزی که موفق تر از موریاو است ....

مشاهده لینک اصلی
درباره این کتاب چیزی بسیار خسته کننده است.

مشاهده لینک اصلی
خوب نیست عالی، هر چند به خوبی نوشته شده و با لحظات دست زدن.

مشاهده لینک اصلی
998 - 2012

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب برهوت عشق


 کتاب سایه
 کتاب شعر مدرن
 کتاب طبیعت و قاعده
 کتاب بابام هیچوقت کسی را نکشت
 کتاب پرواز ایکار
 کتاب درس هایی برای خوش زیستن در زندگی زناشویی