کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته

اثر مارسل پروست از انتشارات هرمس - مترجم: عباس پژمان-ادبیات فرانسهاین اقتباس جدید بر پایه ی یک اثر هنری بزرگ در قرن بیستم به شمار می رود. رمان هفت جلدی مضحک مارسل پروست، خاطرات دوران کودکی و جامعه پاریس را قبل و در طول جنگ جهانی اول به ارمغان می آورد. بر روی فیلمنامه هارولد پینترز، که به درخواست ژوزف لوزی فیلمساز در سال 1972 نوشته شده است.

یادآوری چیزهای گذشته در تئاتر ملی سلطنتی در نوامبر 2000 برگزار شد.


خرید کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته
جستجوی کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته در گودریدز

معرفی کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته از نگاه کاربران
وقتی این کتاب را دریافت کردم من کاملا در مورد این موضوع عجیب بودم زیرا نمی توانستم تصور کنم که چگونه پینتر می تواند جلوی حجم ماموت Prousts @ In Search of Lost @ را بگیرد و آن را به یک کتاب کوچک و نازکی تبدیل کند که به یک فیلمنامه تبدیل شده است. من به عنوان یک طرفدار بزرگ Prousts کار می کنم. فقط پینتر می توانست چنین موفقیتی را از این سازگاری بگیرد. شگفت انگیز بود ... او ماهیت شخصیت ها را به زیبایی به تصویر کشید.

مشاهده لینک اصلی
من هارولد پینتر به عنوان یک نویسنده تنها یک ماه قبل از مرگ خود را ملاقات کرد، و من او را از طریق تولد ملاقات کرد. از آن زمان، گام به گام، Pieca © بعد از PIA © وجود دارد، من سعی کردم به inoltrarmi در آسمان خراش های یخی، بزرگ، غیر طبیعی از تولید آن است. من با گفت وگوهای خسته، مواجه شدم، بر ترس، بر روی شکل پنهان. معلم من به من آموخته است که پینتر می نویسد کافکا از طریق همینگوی - و صحنه همیشه در حال حرکت، بسیار زنده، معنای تلویحی در ردای از کلمات و موقعیت های روزمره، و حرکت می کند مثل شبح از یک مار که در میان جداول حرکت می کند ، مبل، مبلمان برای کسانی که camera.Ma درام pinteriani هستند - اما CA یک است. در میان موقعیت هایی که نشان می دهد میزان وحشت و عدم درک و ناسپاسی پشت شبح از زوج کامل (و کاملا به جهان یکپارچه با مشاهده تایمز)، با احتیاط و آرام می ایستد یک شاهکار بلامنازع، به نظر من، از تولید آن است. فیلمنامه پروست برای lappunto: اسکریپت از یک فیلم در پروست که او هرگز relizzazione را دیدم، برای کمبود بودجه. این یک متن شیرین است شیرین، سودا، عجین - چگونه شب تحریک، در حومه فرانسه، به طور متناوب توسط فانوس از باغ، چراغ داخل کشور، از ویلاها روشن می شود. و عطرها، عطرهای رنگارنگ تخت گل، عسل. دوچرخه در فاصله، دوست دارد از دست رفته، زمان بهبود و اسیر شده است، در نهایت، nellarte از طریق دو جنبش دیالکتیکassolutamente: یک جنبش اساسا روایت، به سمت ناامیدی و دیگری متناوب بیشتر، به سمت وحی، که نسبت به یک زمان از دست رفته رشد که در آن زمان از دست رفته پیدا شده است و ثابت برای همیشه nellarte.Ed است که در اینجا، در این اسکریپت که من در نهایت شاعران واقعی سودا در بر داشت، سودا از یک مرد که شعر خشمگین از زندگی در اطراف او svelò، فقط تماشای شب و گوش دادن، در فاصله صدای زنگ از یک دروازه، یک باغ است.

مشاهده لینک اصلی
من بزرگترین طرفدار یوزف لوزی نیستم من اغلب از یکی از فیلمهای او می ترسم که احساس نمی کند که چگونه می توان یک داستان را به روشنی بیان کرد یا اینکه او به اندازه کافی فیلم را برای ویرایشگر به کار نبرد. من فکر می کنم که بهترین فیلم های او توسط هارولد پینتر نوشته شده است و آسان است که ببیند چرا: پینتر همه چیز را برای او، عکس ها، ویرایش ها، نشانه های موسیقی، همه چیز جزیی می کند. من نمی دانم چگونه این فیلمنامه می تواند یک فیلم موفق را برای کسی که کتاب را خواند را نداشته باشد. اما این کتاب در دهه 1970 کاملا مشهور بود، همانطور که ویسونتی سعی داشت آن را قبل از پینتر تطبیق دهد و روتچیلدها توپ پرست خود را در سال 1971 (با لیز و دیک به عنوان Duc و Duchesse de Guermantes) انداختند. من این کتاب را دو سال قبل خواندید و بنابراین این اسکریپت مانند تجسم حافظه من بود. همانطور که قبلا، برای من یک بار به Albertine رفتیم. من ناامید شدم که گیلبرت یا حتی رابرت خیلی کم نیست، توضیح زیادی در مورد چگونگی پایان دادن به مردم به صورت اجتماعی در جایی که آنها توسط حزب نهایی انجام دادند، تنها اشاره ای کوتاه به جنگ بزرگ بود. من مطمئن هستم که نسخه ویسکونسیس را برنامه ریزی کرده ام که احتمالا حتی طولانی تر بوده است اما با توجه به دغدغه ای که داشتم قدردانی می کنم و احتمالا قدیمی گرتا گاربو از زمان بازنشستگی به عنوان ملکه ناپل استقبال می کنم.

مشاهده لینک اصلی
مجله Proust وحشی لذت بخش است - چگونه هفت جلد از گفتگو های شدید داخلی و شدید را به اسکریپت باریک تبدیل می کند که فضای کمتری را با استفاده از کلمات کمتر از نیمی از آن جلد می گیرد. این کمک می کند که آنها را بخوانید یا حداقل Swanns Way را دنبال کنید تا فیلم را دوباره تصور کنید. این فیلم هیچگاه ساخته نشد یا نه، با توجه به وبلاگهایی که ما بر روی آن داشته ایم، این کتاب بهتر از فیلم است؟ اما این اسکریپت درخشان است. احترام پروستا به زیبایی زن، تظاهرات فاسدش، زمینه های ممتاز او، حافظه او از مادرش و رویارویی او با واقعیت فراموشی بارون چارلز - همه آن وجود دارد. احتمالا بیش از حد در حال تغییر است. این گیج کننده است هر کسی موافق نیست که نمای Vermeers از دلف و زرد رنگ در آن می تواند به عنوان موضوع برای رهبری یکی از طریق لانه زنبورداری Minotaurs خدمت می کنند. من برای یک آرزو، پینتر راهی پیدا کردم که بتواند این ساخته شده را شامل شود. وایتال، یک کار درخشان و لذت بخش است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته


 کتاب خسیس
 کتاب پیانو
 کتاب مردی که می خندد
 کتاب کلود ولگرد
 کتاب جوینده طلا
 کتاب اوژنی گرانده