کتاب رذل

اثر آندره ژید از انتشارات جامی - مترجم: علی پاک بین-ادبیات فرانسه

بله، برادر عزیزم، حدس تو درست است، میشل سرگذشت خود را برای ما بیان کرد. تو از من خواهش کردی که آن را برای تو بنویسم، من هم قول دادم و اکنون به وعده خود وفا می‌کنم، ولی در موقع فرستادن آن دچار تردید می‌شوم، زیرا هرآن‌چه آن را بیشتر می‌خوانم، در نظرم زشت‌تر و موحش‌تر جلوه می‌‌کند. آه نمی‌دانم درباره دوستان چه فکری خواهی کرد؟ وانگهی خودم چه می‌اندیشم؟ آن را به سادگی تکذیب کنم؟


خرید کتاب رذل
جستجوی کتاب رذل در گودریدز

معرفی کتاب رذل از نگاه کاربران
حجم همراه به La Porte Etroite\n. در اولین کتاب، گید به نظر می رسد که چه زمانی اتفاق می افتد، زمانی که کسی اجازه می دهد خود را با ایده خداوند وسواس کند، به رفع تمام احساسات طبیعی انسان. در این یکی، او نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به شدت دیگر بروید و ارزش های اخلاقی را رها کنید. به عنوان یک جفت، که همان چیزی است که او در نظر داشت، گرفته می شد، فکر می کردم آنها بسیار خوب بودند.

مشاهده لینک اصلی
با یک عنوان مانند The Immoralist، شما ممکن است چیزی را در کنار خطوط Sade انتظار داشته باشید. شما باید راه را کنار بگذارید. در عوض، این رمان ظریف تر است، بیشتر شبیه به مرگ در ونیز، با تم های خود را از یک محیط سپتیک، سل، و شاید pederasty. شخصیت اصلی، میشل، توسط پسران سالم و قابل توجه خوش تیپ و مردان جوان و از آن مردان جوان جذب شده است، او را به کسانی که بیشتر ناهموار و خوش تیپ، با اسرار خود و یا نفرت انگیز ترین جذب شده است. به بهترین وجه یا در بدتر از همه، این داستان دوجنسگرای قرن بیست و نه یک همجنسگرا است. به اعتبار او، او پرستار و مراقبت از همسر بیمار به همان شیوه ای که او در طول مبارزه خود با بیماری خطرناک به او علاقه مند بود، و سپس لرزیدن برای پیوستن به شرکت او شب را در حالی که او را ترجیح می دهد. در بسیاری از موارد، میشل به جای اینکه کلیشه ای از مرد همجنسگرا است که یک موجود مخفیانه را رهبری می کند، این است که او احتمالا بیشتر از دیگران در معرض خطر ترین محیط ها قرار می گیرد، یا در میان افرادی که شرایط آنها را به دو برابر افزایش می دهد زندگی از خانواده و یا در میان مذاهب پنهان است. میشل هرگز جنسیت را با مردان (مردان یا پسران) تصور نمی کند؛ تنها برخورد های مجاز با همسرش و عاشق زن پسر است که پیش از آن تحسینش کرده بود و در حالی که پسر حضور داشت. با این حال، عاشق زن پیشنهاد می کند که او پسران را ترجیح می دهد. به آرامی در حال حرکت (مانند سفر خسته کننده میشل و همسرش زمانی که یکی یا دیگری بیمار بودند)؛ جنس، به جز آنچه که در بالا ذکر شد،، بیشترین معنی است. داستان در اولین شخص به عنوان یک داستان در یک فریم گفته شده است. ارزش زمان کوتاهی را برای خواندن دارد.

مشاهده لینک اصلی
از قلم آندره © Gide @ Immoralist @ به بررسی مشکل اساسی شرایط اخلاقی موجود ما، با استفاده از مرد و همسر به عنوان موضوع در مورد چگونگی شکاف بین آنچه ما یک بار و چگونه به درک آنچه که پیش از ما است. منتشر شده در سال 1902 که در آن لحظه به لحظه تکان دهنده دریافت شد، Gide با فرمت های هنری از طریق ازدواج غیر دوستانه از میشل و Marceline که برای ماه عسل خود فقط برای مارسل سفر به تونس برای رسیدن به سلامت جدی، در حالی که در یک دوره بهبودی او با یک پسر عرب جوان که دارای ویژگی های درخشانی پرتلاطم و زیبایی است که تجسم سلامت کامل است جذب می شود، در نتیجه مارسل شروع به دنبال زندگی خود را با آزادی جدید و در راه مطلوب است که او را از خواب خود را بیدار. با گربه به سمت اسکار وایلد، آلبر کامو و رمان پل بولز @ Sky Sheltering @، گاید تلاش می کند تا داستان خود را با مداد کاملا آشنا کند که هرگز واقعا جالب نیست و سعی داشت حجم زیادی را به آنچه که در آن است اضافه کند اسم یک رمان لاغر از طريق تحريف خودبه خود لفاظی و ماهيت فریبکار شيطان، شخصيت قاطعانه غيرقابل توجيه است که در نيمه دوم کتاب، هنگامي که همسرش به شدت بيمار می شود، به سوي دروغين منجر می شود، در حالی که شما در مورد مارسلين، شما همیشه نگاه می کنيد Marcel با چشم از شک در رفتار او در حالی که تلاش برای پرورش همسر خود. من سرش را تکان دادم، مطمئن نیستم که از آن چه می خواهم، آیا این واقعا خوب بود؟ آیا چیزی را از دست دادم؟ صادقانه تر از این نیست که اجازه دهید این یکی از ذهنم بیرون بیاید و حرکت کند.

مشاهده لینک اصلی
اعترافات کوچک آندره گیدس یک کار کلیدی مدرنیزم فرانسوی است. به طریقی این رمان پیشگام Camus Stranger است، هر چند که بسیار ظریف و ظریف تر از دومی است. میشل عیسی مسیحی است، مردی که مصمم به زندگی کامل و بدون محدودیت های دلخواه دین یا اخلاق است. او اخیرا با یک زن متاهل شده است که می پذیرد که دوست ندارد؛ اما زمانی که او به بیماری سل مبتلا می شود، راحتی دوست داشتنی او به او برسد. با هم آنها در سراسر ساحل زیبا ایتالیا سفر می کنند، و بعد از میشلز مزرعه و زمین را به ارث برده اند. پروسس گرید هر دو نفسانی و تاریک است؛ ما میشلز را از طریق یادآوریهای ظریف و تعاملی که او به طور غیرقانونی به پسران جوان جذب می کنیم می شناسیم. در مورد غیرمسلمان چه درخشان است، گیدس می گوید که این موضوع را متمرکز می کند؛ در عوض، او به طور مداوم آن را به حاشیه ها می چرخاند به همان شیوه که ناخودآگاه میچل همچنان مبهم است. این اثر یک کار ضروری و بسیار زیبا از ادبیات مدرن فرانسه است. آن را برای بسیاری از سالها مطالعه و مطالعه خواهیم کرد.

مشاهده لینک اصلی
@ - حتی اگر مغز میانه ای ما می دانست که چگونه خاطرات خود را از دست می دهد! اما اینها بد هستند؛ آنهایی که ظریف تر از هم جدا می شوند، آنهایی که خوابیده تر فرسوده می شوند. بیشتر خوشمزه ترین کسانی هستند که بیشترین خطر را دارند. چیزی که ما از آن پشیمانیم خوشم نمی آمد. \"\nAndrà © Gide، نویسنده فرانسوی - برنده جایزه نوبل در سال 1947 - Valà © ry و Proust معاصر بود. غیرمسلمان یکی از جنجالیترین کتابهایش است. این داستان یک مرد متاهل است که اگر چه دوست دارد همسرش را دوست دارد، یک جوان عرب جذاب است. من از این کار قدردانی نکردم. این یک خواندن متانت در رابطه با تاریخ و شخصیت ها بود. @ همه شادی شبیه به مانا از بیابان است، که از یک روز به دیگری فاسد می شود. شبیه به آب چشمه آملس است که، طبق نظر افلاطون، در هیچ گلدانی ذخیره نمی شود ... هر لحظه ممکن است همه چیز را به ارمغان بیاورد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رذل


 کتاب النور و پارک
 کتاب خالی بند
 کتاب نوشتن و همین و تمام
 کتاب حضرت حضیض
 کتاب بالزاک و خیاط کوچولوی چینی
 کتاب صومعه ی کوچک