کتاب سرانجام شری

اثر سیدونی گابریل کولت از انتشارات نیلوفر - مترجم: شیرین تعاونی-ادبیات فرانسه

Having served in the army during the war Chéri returns to Paris haunted by memories of his carefree youth and the bounty of his benevolent mistress. In the post-war 1920s he finds it impossible to settle down to a new life with his efficient and entrepreneurial wife and friends. As his looks and his reputation begin to deteriorate Chéris life is thrown into crisis as he attempts to recapture the contentment and companionship of his luxurious youth. As Chéri and Léa confront each other, and the changes a decade has wrought on their lives and their looks, Colette displays the incredible sensitivity and insight for which she is justly famous.


خرید کتاب سرانجام شری
جستجوی کتاب سرانجام شری در گودریدز

معرفی کتاب سرانجام شری از نگاه کاربران
فرد پلو، همچنین به عنوان Chà © ri شناخته می شود، در عشق با خیلی قدیمی تر از Là © a است. این تقصیر او نبود که او سالها پیش از او متولد شد. او به او عشق داده است، به او داده شده همه چیز را که او است و او دریافت کرد. هیچ کس هرگز نمیتواند Là © را جایگزین کند، حتی همسر جوانش. او عصبانی است Là © a اولین عشق او است، تنها او واقعا و کاملا دوست دارد و هیچ کس دیگری. در سمت راست به پایان میرسد، واقعیت به او باز میگردد: Là © a بزرگتر می شود، و همانطور که او در نور روز صبح می بیند، متوجه می شود که او سن دارد و تصمیم می گیرد که ترک کند. در عذاب خود او خود را می کشد.

مشاهده لینک اصلی
نوع فقط مکیده دوست نداشتن شخصیت ها نمی دانست چرا چری و ادمی با هم ماندند. Cheri خودش را یک کاد کرد و سپس در Last Of Cheri ناراحت شد که او و Lea هر دو قدیمی بودند. اوه

مشاهده لینک اصلی
حساس، گاهی زیبا، نوشتن، حتی در ترجمه. در مورد هرکدام از شخصیت های بی فایده که بسیار دشوار است از آنها مراقبت می شود و به همین دلیل است که آنها در حالت خلوص و گذشته هستند. من حدس می زنم این یک زیرچشمی نگاه کردن در یک تکه کوچک از جامعه پاریس درست قبل و بعد از جنگ جهانی اول است.

مشاهده لینک اصلی
این فیلم شادتر و رضایت بخش تر بود. این نقل قول ها توسط لعا را دوست داشتند، مبادله فارس هیچ سرقت نیست، @ وYouve شما بیش از حد فریاد بالید ... @. او یک شخصیت سکسی است.

مشاهده لینک اصلی
اولین خط اولColettes Cheri و The Last Cheri به دنیایی از افرادی که در کیفیت سطوح خود موجود هستند و زندگی را از لحاظ ثروت می توانند خریداری کنند، فرو می ریزند. در حالی که همه توجهات خود را بر روی آنچه مردم در خارج قرار می گیرند، شما را به طرز شایسته ای هدایت می کند تا نیازهای عمیق تر انسان را درک کنید. من کولت جدید هستم، و من تعجب می کنم که چرا او در لیست خواندن اجباری و در لیست نویسندگان مدرن نادیده گرفته شده است. هر کدام از کیفیت ترجمه که از طریق آن می آید، اغلب رنگ های اصلی و صحبت کردن با افراد سخت است، که ممکن است آنچه را که آنها پروژه می کنند نیستند. این ادبیات است و شایسته است بیشتر برجسته شود. چری یک پسر وفادار از یک زن حرفه ای @ kep @ یکی دیگر از نسل و حرفه او لی است که در اصل به عنوان پدر و مادر به Cheri پسر، و به طور پیش فرض آنها تبدیل به عاشقان عمل کرد. یک کتاب به پایان می رسد با خانم. Peloux، مادر چریس ازدواج پسر خود را به یک دختر ثروتمند و محترمتر از جامعه متصل می کند. در Novella دوم، Cheri یک جانباز از جنگ جهانی دوم است. او اکنون به عنوان ناظر زندگی می کند. همسر و دایره دوستان خود را به آنچه که ممکن است پس از جنگ بدرستی یا حریص باعث می شود در حالی که او شروع به واکنش به زندگی کم عمق و بدون احساس خود را از خود نشان می دهد. از ابتدا ما Cheri (نام واقعی فرد Peloux) را بیشتر شبیه حیوان نسبت به یک انسان . او توسط اشیا تسخیر شده جذاب است. گردنبند مروارید عاشقانه لای همیشه پوشانده شده است و تبدیل به چیزی از یک موضوع در حال اجرا و شعله ور برای قضاوت کاراکترهای دیگر خواهد شد. لبه شانه \u0026 lt؛؟ \u0026 gt؛ برای او یک نماد ایمنی و گرما است. تم های خاصی در طول اولین کتاب وجود دارد. لای همیشه در مراحل آخر زیبایی استثنایی او دیده می شود، اما هر دو اشیاء اطراف او و دایره ی دوستانش همیشه به عنوان فرسوده، پوشیده شده و به نظر می رسد و فرماندهی از دست رفته خود را از دست داده اند. هر کس پول و پول خریداری می کند اما از زمان محافظت نمی کند. چری عمدتا به عنوان یک حیوان توصیف شده است. او حیله گر است؛ دارای مهارت های بقا است که از کمک استخدام شده یاد گرفته است. او به اندازه کافی به نظر می رسد و پول برای متقاعد کردن و سخت به لطفا. هرگز ما شاهد ظرفیت خود برای هر یک از صفات انسان برتر هستیم. او می تواند زخمی شود، اما او کسی است که می شود. در رمان دوم، Cheri غالب روایت است. او همچنان به پاریس خزیدن و واکنش نشان می دهد به سطوح، بوی ها و صفات فیزیکی یک جهان که بسیار کوچک است. همسرش می تواند برای او یک عشق عاشقانه تبدیل شود، اما او در دنیای گذشته اش جذب شده است. او ممکن است یک عاشق داشته باشد، اما او هنوز هم به امکان سکس زناشویی در آنچه که ازدواج جنسی بدون عشقی تبدیل شده است، باز است. حسی گرایانه اختصاص داده شده که چی در کتاب یکی به پایان علاقه او به چیزهای حساس رسیده است. چیزی که او فاقد آن است، یک واژگان یا توانایی درک چیزی بیش از سطوح است. مبارزه او با این مشکل، درگیری است که ما را به پایان این کتاب ها می رساند. کلت نویسنده استاد است. او تصمیم گرفت تا درباره افراد شیطانی بنویسد و بدون قضاوت آنها به عنوان شیطان، ممکن است کار او را برای فهرست خواندن در میان دبیرستان یا غیر قابل قبول انجام دهد. در این دو novellas جنس است هرگز گرافیک و زبان هرگز خام است. توصیه من این است که کولتیت سزاوار جایگاه بالاتر در ادبیات غربی است. من بیشتر از کتابهایم خواندن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرانجام شری


 کتاب تو را به اندازه ی تنهایی خویش ساخته ام
 کتاب ارنانی
 کتاب قلب عریان
 کتاب اتاق ها و صورت برداری ها
 کتاب سایه
 کتاب نادیا