کتاب سلام بر غم

اثر فرانسواز ساگان از انتشارات دنیای کتاب - مترجم: حسینقلی جواهری-ادبیات فرانسه

عزت نفس، خود جذب، Cécile هفده ساله، ماهیت اصلی اموری بی نظیر است. او از محدودیت های خسته کننده مدرسه شبانه روزی، با پدر و مادر جوانش، جوان، خوشبخت و جوان، با یک چشم به هم زدن، به یک مجتمع بدون سر و صدا، دو ماهه در ویلا زیبا در خارج از پاریس با آخرین معشوقه اش، السا، می پیوندد. Cécile گرامافون لحظات آزاد او و پدرش را به اشتراک می گذارد، در حالی که رسم ماجراهای جنسی خود را با یک دانش آموز قانون قد بلند و تقریبا زیبا است. اما رسیدن مادران دیرین او، بهترین دوست، آن، بر لذت دختران جوان نفوذ می کند. و هنگامی که یک رابطه شروع می شود بین بزرگسالان رشد می کند، Cécile و عاشق او در حال برنامه ریزی برای جدا کردن آنها ... با عواقب غم انگیز و غیر منتظره. Françoise Sagans Bonjour Tristesse داستان مشهور بین المللی محبوب نوجوانان زودگذر تلاش می کند تا جهان را درک کند و آن را کنترل کند. جشن آزادی جنسی، زیبایی متشکل از مظاهر زیبایی است که همواره مورد تمسخر و ناتوان کننده قرار می گیرد.


خرید کتاب سلام بر غم
جستجوی کتاب سلام بر غم در گودریدز

معرفی کتاب سلام بر غم از نگاه کاربران
این کتاب دیگری توسط 18 ساله منتشر شده است که نمی خورد. چه چیزی شگفت انگیزی برای دیدن است، اما همچنین دردناک است. اکثر نوجوانان 18 ساله به طور ناخوشایند هستند. در هر صورت، این داستان در مورد 17 ساله سیسیل، یک دختر جوان فرانسوی است که در حال تبدیل شدن به یک زن است. پدرش کاملا خانمها است، اما هنوز کاملا بیوه هستند، تجربه میکنند. سیسیل، هر چند هنوز جوان است، تلاش می کند دست او را به وحشتناک کردن مردان بسیار کمتر از پدرش. فروید، بله سیسیل با السا، یکی از روابط پدرش، فوق العاده و مدرن است. تابستان به آرامی حرکت می کند تا زمانی که آن وارد تصویر شود، یک زن متولد شده و تصفیه شده که قلب پدر Ceciles را سرقت می کند. با گذشت زمان Cecile متوجه می شود که آن یک شانس خوب برای گرفتن پدرش از او است و در تناسب از naivety و childishness تلاش می کند آن حس حس را از زندگی خود را فشار دهید.این یکی از آن کتاب ها با یک اخلاق خوب، مانند ، @ مراقب آنچه که شما می خواهید @ و یا @ درگیر در امور دیگران @ و یا در امتداد این خطوط. ساگان زمانی که برای اولین بار با این کتاب منتشر شد، یک زن جوان خودش بود و این یک کتاب کوتاه و ساده است. این به هیچ وجه سطحی نیست. در واقع من تصور می کنم Sagan احتمالا داستان های زیادی در او داشته و منتظر است تا آنها را بررسی کنند، اگر به هیچ دلیل دیگری از دیدن اینکه چگونه Sagan رشد کرد به عنوان یک نویسنده به عنوان او به عنوان یک بزرگسال شد.

مشاهده لینک اصلی
جذابیت عجیب و غریب بورژوازی هات؛ به طرز عمیقی این تند تند را به نفوذ در تخیل عمومی نفوذ کرده است که در طول این دهه بعد تنها عنوان به اندازه کافی برای ایجاد زرق و برق از زرق و برق امولور و لکه لختی که در سیگار کشیدن سیگار و تابش تابستان گرم می شود، کافی است. و، حداقل به ذهن خالصانه آمریکایی، چیزهایی را که در مورد فرانسوی ها مورد توجه قرار گرفته است، جذاب می کند: \"نه اینکه چقدر آنها در واقع (من نمی توانم برای هر دقت در آن شمارش) را متقاعد کنم، بلکه، آنچه ما آنها را تصور می کنیم بله، حتی می خواهم آنها را داشته باشند. و اگر این تصاویر امروز باقی می مانند، من فقط می توانم تاثیر آنها را در سال 1954 تصور کنم. اما فراتر از تاثیر فرهنگی آن و علاقه شدید به نویسندگی پیش از آن، من کاملا با سبک آن \"ظریف و مینیمالیستی\"، و فقط کانا € ™ ت انکار، باور نکردنی مطمئن. بله، انتقادات نزدیک به نزدیک بینی ناشی از آن است و احساس ضعف وجود دارد که می تواند کاملا ناپدید شود (احتمالا بی تجربگی آشکار؟)، اما به عنوان یک موضوع کوچک ادبی، می توانم چند رقابت مشروع را در نظر بگیرم. تحقق کامل سبک، تنه و نگرش بسیار زیباییشناسی، و در عین حال چیزی نیست که من همیشه بخواهم خواندن داشته باشم، روزی خاصی می خواهم دوباره به آن بازگردم.

مشاهده لینک اصلی
برای اولین در جهان از این نویسنده، انتظار نداشتم بسیار بیرحمانه à © مهربان، با بی پروایی که رشته منحرف هر صفحه از این roman.Histoire کوتاه از رقابت © ها، از عشق رنگ، از نفس اماره à © © نیز، اکتشاف از احساسات انسانی، به عنوان ساگان اسید قلم درخشان rendue.Il ظن من © quun dempathie با CA © فرقه، راوی، به این نتیجه رمان را از دست رفته نیست © واقع مارک؛ سدیم © با این وجود، پایان کاملا تعجب من و سهل انگاری از نویسنده، اگر reflà © هر دو در شخصیت خود را، به ما پس از اتمام همراه باشد. نه © تعجب آور است که رمان یک رسوایی DAS انتشار آن ^^ کلاسیک در معرفی یک تک پا، خواندن کوتاه است!

مشاهده لینک اصلی
viae\u003e ă haotică ​​یک طلسم\u003e ă răsfăÈ\u003e قرائت یک tată ¢ تی که ممکن E ™ جذاب و پر از پول. Cecile به E ™ و ریموند رهبری یک viae\u003e ă boemă E ™ و نگرانی lipsită، صرف ¢ E ™ و NDU-رایگان هم در کاباره ها، قمار E ™ و بر روی همه انواع حوادث است. ورود به vizită چای، طراح مد افتاده آنا لارسن tulbură خط ™ خانواده ¢ تولید کنندگان به هنگام حملات حسادت که منجر به یک پایان غم انگیز. â € روز žBună، غمگین\u003e EA € یک رمان است که به iveală neputiinÈ به ارمغان می آورد\u003e مردم به E ™ و viae کنترل\u003e یک به E ™ و تغییر عادات E ™ و A-E ™ و تعمیر خود را درجه ™ سرگیجه.

مشاهده لینک اصلی
بدون شک یک نویسنده بسیار پویا جوان در دهه 50 میلادی است، اما برای من، با نویسندگان دیگر آن نسل سازگار نیست. اما اظهار داشت که این کتاب زمانی که منتشر شد نیروی اجتماعی بزرگ بود. او در نوجوانی دیر یا اوایل اوایل دههی 20 بود که این کتاب را نوشت. فوقالعاده فتوگنالیست، او آن کیفیت را دارد. هنوز احساس کردم که رمان کمی به جنبه های خاصی مجبور شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سلام بر غم


 کتاب دختر کاغذی
 کتاب پرومته در جهنم،دیدگاه ها و فلسفه کامو
 کتاب تا در محله گم نشوی
 کتاب مردی که می خندد
 کتاب طاعون
 کتاب آن سوی آینه