کتاب سلام بر غم

اثر فرانسواز ساگان از انتشارات دنیای کتاب - مترجم: حسینقلی جواهری-ادبیات فرانسه

عزت نفس، خود جذب، Cécile هفده ساله، ماهیت اصلی اموری بی نظیر است. او از محدودیت های خسته کننده مدرسه شبانه روزی، با پدر و مادر جوانش، جوان، خوشبخت و جوان، با یک چشم به هم زدن، به یک مجتمع بدون سر و صدا، دو ماهه در ویلا زیبا در خارج از پاریس با آخرین معشوقه اش، السا، می پیوندد. Cécile گرامافون لحظات آزاد او و پدرش را به اشتراک می گذارد، در حالی که رسم ماجراهای جنسی خود را با یک دانش آموز قانون قد بلند و تقریبا زیبا است. اما رسیدن مادران دیرین او، بهترین دوست، آن، بر لذت دختران جوان نفوذ می کند. و هنگامی که یک رابطه شروع می شود بین بزرگسالان رشد می کند، Cécile و عاشق او در حال برنامه ریزی برای جدا کردن آنها ... با عواقب غم انگیز و غیر منتظره. Françoise Sagans Bonjour Tristesse داستان مشهور بین المللی محبوب نوجوانان زودگذر تلاش می کند تا جهان را درک کند و آن را کنترل کند. جشن آزادی جنسی، زیبایی متشکل از مظاهر زیبایی است که همواره مورد تمسخر و ناتوان کننده قرار می گیرد.


خرید کتاب سلام بر غم
جستجوی کتاب سلام بر غم در گودریدز

معرفی کتاب سلام بر غم از نگاه کاربران
من نمی توانم کمک کنم اما فکر می کنم که Françoise Sagan Cà © cile بود، قهرمان Bonjour Tristesse، تمام طول عمر او. این یکی از آن کتابهاست که نوشتن آن را برای سالهایی که دنبال می کنید را خراب می کند. ساگان متعلق به سنت فرانسوی خاصی است که در مورد عشقی که توسط Choderlos de Laclos در Les Liaisons Dangereuses نشان داده شده است، نوشته شده است. مانند لسلا، او Cà © سیلی با عشق خطرناک است. او با یک زندگی بدون سر و صدا با پدرش ریموند پدرش، ناگهان، هنگامی که با آن، یک زن سن خود را که تهدید می کند برای پایان دادن به زندگی بدون سر و صدا خود را، از بین بردن دیوارها، می بیند. در همان زمان، و این یکی از نکات برجسته Bonjour Tristesse است، او در همان زمان به آن احترام می گذارد که او می خواهد رابطه او را با ریموند نابود کند. و هنگامی که پیروزی او را با خاکستر در دهان او برگرداند، باید با یک زندگی مقابله کند که ناگهان به نظر می رسد قواعد مختلفی داشته باشد. به نظر می رسد که خودش به طور غیرمستقیم با Cà © cile تحت تاثیر قرار گرفته است: زندگی او با مردان، کازینو ها و اتومبیل های سریع پر شده است . حتی در اواخر زندگی، او به طرز شگفت انگیزی مانند قهرمان هفده ساله اش نگاه کرد. من فکر میکنم عنوان داستان توماس مانسDisorder و اوایل غم و اندوه @

مشاهده لینک اصلی
Bonjour Tristesse رمانتیک خورشید است که به دنبال راوی CÃ © خط، یک دختر 17 ساله است که احساس می کند توسط یک زن جدید در زندگی او مانند Casanova مانند Raymonds تهدید می شود. منعطف و بر خلاف آن، او تصمیم می گیرد که بهترین کار را برای جلوگیری از تهدید به حال و آینده خود انجام دهد. این یک روایت شدیدا قابل خواندن است، که شما به راحتی می توانید از آن در یک نشست - نه فقط به دلیل طول کوتاه اما زیرا نوشتن بسیار خواندنی است و به راحتی قابل خواندن است و در امتداد امواج ساحل ساحل جریان می یابد. این قطعا باعث شد که احساس کنم که من در فرانسه با کاراکترها بودم، خورشید، خلط، و رسوایی را تحریک می کردم. انتظار ندارم بیشتر (یا حتی هر) این شخصیت ها را دوست داشته باشم من فکر نمی کنم شما انتظار داشته باشید. شما ممکن است وفاداری خود را که از بخش اول تا بخش دوم تغییر می کند، پیدا کنید و ممکن است خودتان احساسات دلخواه خود را تجربه کنید. من می توانم بگویم که پایان کمی ناگهانی بود، و من مطمئن نیستم که من از همه چیز به پایان رسید لذت بردم، اما من توصیه می کنم این است که تابستان خوش آمدید آسان است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب است که می تواند اتحادیه اروپا ™ و یا comparată با لولیتا، یک نسخه از دیدگاه feminină تقریبا به عنوان dramatică ​​E ™ و plină یک دسته از عناصر bolnăvicioase، غرور و حسادت E ™ است. اجازه دهید AE ™ همچنین می توانید آن را با سری شایعات بی اساس دختر کتاب MincinoÈ ™ II E. لاکهارت E ™ مقایسه و بیشتر از است خرید کتاب\u003e عمل می گیرد într یک قاب înalta جامعه و شخصیت ها با پول وسواس آنها را. Cecile به TA ¢ E ™ nără از هفده سال از مادر به orfană است که به همراه پدر خود pleacă într تعطیلات\u003e ă. AMA ¢ خم منجر vieÈ\u003e من E ™ پر از الکل و امور عشق اما همه آنها موافق îi سیسیلیا، دوم قادر ¢ E ™ و اجازه دهید تصور کنید یک viae مختلف\u003e ă. این فتنه با ظهور آن، یک دوست مادرش مشخص شده است. دی ™ و پدرش، ریموند، سپس با السا همراه شد، او E ™ و آنا در ویلای خود را در سواحل mării închiriată cheamă. آن از همه زنان در زندگی او تا آن زمان متفاوت است، آنهم هوشمند، زیبا و بسیار مسئول است. دو Ã®È ™ و پیشنهاد ازدواج آن Ã®È ™ و آنها را به طور جدی در نقش مادر به vitregă سیسیلیا، سعی ¢ هنگامی که یک سبک îndepărteze اجازه دهید او viae\u003e ă کثیف. با استفاده از وجود\u003e از سیریل، یک bărbat تقریبا ده سال قدیمی تر از آن îi دکا ¢ تی آن است E ™ شریک در زمان تعطیلات\u003e آنها خود Ã®È سیسیلیا plănuieÈ ™ ™ و شما răzbunarea . پنج شخصیت در تماس هستند و پایان وحشتناک است اما ™ بسیار CLIE ™ مهندسان، از نقطه نظر من. سیسیلیا در تلاش است تا înÈ\u003e eleagă آنچه در مورد عشق زمانی که مدل روابط تماس با ¢\u003e آن طول می کشد پدرش. این به رسمیت می شناسد ™ به شما اغلب که نفرت ™ درون گرایی شما\u003e را که ¢ گردن به ndească را دوست ندارد، که آنها نفرت از خود ™ ™ E و یک واقعیت ساده ăsta هستید. نسخه feminină از هولدن کالفیلد، اما به تفاوت\u003e ă آن، او پیدا کردن هر چیزی، در حال تلاش برای تغییر هر چیزی - اما در آن زندگی می چرخد ​​¢ بی پایان ™ دوباره در جهان او بدون مشکل، بدون احساس بیش از حد عمیق، در بهشت ​​درونی او. دی ™ ثانیه بهبود معقول\u003e یعنی یک سبک viae\u003e ă لذتگرا، من غیرممکن نیست شرایط افسردگی stările دیدین این\u003e را سیسیلیا E ™ و به فکر می کنم با درست است که این fericită است - نه بعد از آن است răstălmăcit هر کلمه و هر اقدامي را که به دنبال محرمانه است، به او داد. دی ™ و آخرین کلمات او می گویند در غیر این صورت، من فکر می کنم که آن îi înÈ\u003e درک بهتر این طرح آغاز شده سیسیلیا. Cecile به E ™ و پدرش ریموند formează یک موسیقی کامل، خم AMA ¢ E\u003e قانون مهاجرت و ملیت ¢ NDU چنگال جوان\u003e آنها ™ و من سعی ¢ دوم بیایید اجتناب viae\u003e است. ÃŽntreaga atmosferă بسیار tristă، Bonjour در Tristesse însă خواندن بدون درز برای vară، plajă E ™ و خورشید است. توصیه من این جزوه تمام روح از دست داده، کسانی که در قدرت جوان باور\u003e آنها که پیدا کردن ما و یا regăsesc در نوجوانان\u003e ă مواد ™ دوستداران ماهی @ E ™ گناه من @. این نوع کتاب همیشه لذت گناه من خواهد بود و من همیشه در این جهان هستم. حالا mă در نقطه که در آن من می خواهم به خواندن همه چیز او نوشت Bonjour در Tristesse فرانسوا تا به حال چون من با درست شیفته شد هستم. من در مورد سبک او کنجکاو هستم، اما درباره اینکه چه نوعی از داستان او را نوشتم.

مشاهده لینک اصلی
وقتی شنیدم که نویسنده 18 ساله بود تا زمانی که او نوشت Bonjour در Tristesse، من یک zunächst شک و تردید کمی بود. Außerdem من تا به حال تنها چند روز پیش از آن، کتاب دیگری در مورد خواندن یک رابطه پدر و دختر (خون و دل و روده در دبیرستان) که من پیدا کردم کاملا وحشتناک، بنابراین من تا به حال یک نگرانی کمی وقتی که من کردم به پایین به Lektüre این رمان. با این حال، من بسیار مثبت شگفت زده شدم. کتاب خواندن آسان است و به درستی یک کلاسی مدرن نیست. چرا سال 1954، تاریخ انتشار اولین است، یک auslöste رسوایی آشکار است امروز، داستان احتمالا مقدار زیادی از توجه پیدا کند. بعضی از آنها کمی دیر شده اند، اما برای مثال جذابیت دارند، که اکثر شخصیت های آن نشسته اند. به طور کلی، Sommerlektüre فوق العاده، اما با این وجود دارای عمق فلسفی بیتی و پایان تا آشکار است که در واقع که شما بعد تعجب که چرا شما نمی از آن آینده. (با تشکر از Netgalley / اولشتاین برای ارائه یک نسخه رایگان خواندن دیجیتال !)

مشاهده لینک اصلی
ساتین این کار را برای من انجام نمی دهد مگر این که: 1) آن نیز به عنوان داستان خود کار می کند؛ 2) می گوید چیزی است که من قبلا نمی دانستم. یک دختر نوجوانی احمقانه بود یک بار (من شک دارم که هرگز نتوانستم این کار را بکنم). من می دانستم که بسیاری از دختران نوجوان احمقانه. واقعا ساترا واقعا احساس کرد که صرف وقت با یک دختر نوجوان احمقانه می شود. و نقطه آن چه چیزی خواهد بود؟ هیچ نظری ندارم. یک دختر فرانسوی بامبو را با یک حسادت ناخوشایند از پدرانش، دوست دختر جدیدش می بیند. دوست دختر وقت خود را صرف تلاش برای ایجاد چیزی از دختر می کند. پایان. از آنجاییکه در 20 سالگی من این را خواندم، از آن زمان به اندازه کافی دور نبودم تا به اندازه کافی ارزش نداشته باشم (آیا تا به حال به اندازه کافی دور وجود دارد؟) ژان Seberg و Deborah کرو در نسخه فیلم ستاره دار شد. هر دو هنرپیشه عالی هستند که در فیلم های بسیار، خیلی بهتر فیلم را ستایش کرده اند. هنوز هنوز فیلم را تماشا نکرده اید تا دوباره این کتاب را بخوانید. حداقل Ker و Seberg وجود داشت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سلام بر غم


 کتاب مگره و مرد روی نیمکت
 کتاب مجموعه آثار آلبر کامو
 کتاب جنون هوشیاری
 کتاب کرگدن
 کتاب پس پرده
 کتاب فسه ها