کتاب ماجراهای تن تن (۵)

اثر هرژه از انتشارات رایحه اندیشه - مترجم: گروه ترجمه نشر رایحه -ادبیات فرانسه

آبی لوتوس (فرانسوی: لوتوس بیلو) حجم پنجم "ماجراهای تینتین"، سریال کمیک توسط کارگزار کارتونی هروجی بلژیک است. از روزنامه محافظه کار بلژیکی Le Vingtième Siècle برای مکمل های کودکش Le Poti Vingtième، که از اوت 1934 تا اکتبر 1935 به صورت هفتگی منتشر شد، پیش از انتشار آن در سال 1936 توسط کسترمن منتشر شد. در ادامه طرح داستان قبلی، سیگارهای فرعون، به سمت چپ ادامه داد، این داستان از خبرنگار جوان بلژیکی تینتین و سگش اسنی، که در اواسط تهاجم ژاپنی در سال 1931 به چین دعوت شده است، جایی که او نشان می دهد جاسوسی های ژاپنی را نشان می دهد و یک حلقه قاچاق مواد مخدر را نشان می دهد. در ایجاد آبی لوتوس، هرگ تاکید جدیدی بر دقت و مستند سازی در تصویرسازی جوامع خارجی نشان داد. او به شدت تحت تاثیر دوست نزدیک خود ژانگ Chongren، یک دانشجوی چینی که در بلژیک تحصیل می کند، تحت تاثیر قرار می گیرد و این کار هم ساتریس تصورات غلط رایج اروپایی در مورد چین و نیز انتقاد از اقدامات مهاجمان ژاپنی است.


خرید کتاب ماجراهای تن تن (۵)
جستجوی کتاب ماجراهای تن تن (۵) در گودریدز

معرفی کتاب ماجراهای تن تن (۵) از نگاه کاربران
داستان پشت آبی لوتوس و چانگ جذاب است - این اولین کتاب تینتین بود که در آن هرگ از کلیشه ها و مفاهیم فرهنگی استفاده نمی کرد. Herge از طریق دوست خود ژانگ Chongren، به دنبال به تصویر کشیدن کشور و مردم Tintin در یک روش به طور فزاینده ای دقیق است. شما می توانید یک تغییر قطعی را از نقطه نظر بسیار طرفدار استعماری در تینتین در کنگو مشاهده کنید، و یا تصویر کلیشه ای از گرسنگی روسیه؛ گانگسترهای آمریکایی، گاوچرانان و سرخپوستان؛ و maharajas در هند، به جایی که او از اشغال ژاپن چین و نژادپرستی در حل و فصل بین المللی شانگهای انتقاد می کند. یک داستان خوب برای کسانی که دیدگاه محدودی در مورد چین دارند، یک داستان خوب خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
من همیشه از مقدار پژوهش Hergà © قرار داده شده در کارهای خود را متشکرم و آبی لوتوس استثنا نیست. تنظیم شانگهای در جنگ تریاک باعث می شود خواندن جذاب. من بسیار سرگرم کننده و منحرف علاقه من به داستان تاریخی در مقابل داستان در داستان، من خودم را پیدا کردم تاریخچه شانگهای گوگلینگ به عنوان یک پس زمینه به عنوان خوانده شده.

مشاهده لینک اصلی
من تحت تأثیر اجرای چینی قرار گرفتم - یک تغییر بسیار بهتر از اول! بخشی که تینتین در مورد کلیشه هایش با پسر بحث می کرد، وجود داشت و من متوجه شدم \"دوختن\" دوپونت و دوبون بسیار جالب است. متاسفانه، تمام ژاپنی ها با دندان ها نمایان می شوند. (؟!)

مشاهده لینک اصلی
پیشرفت قابل توجهی، جایی که ما تعظیم قاچاقچیان مواد مخدر را در حجم قبلی آغاز کردیم. علاوه بر این، تینتین به یک شخصیت کاملا ضد نژادپرست تبدیل می شود، که به نوبه خود از حجم های قبلی تغییر می کند. توصیه شده

مشاهده لینک اصلی
شاید بیشتر نقاشی های انجام شده در تینتین.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماجراهای تن تن (۵)


 کتاب شعر مدرن
 کتاب هذیان دو نفره
 کتاب پشت میز با مارکس
 کتاب رام کردن پلنگ
 کتاب خانه نور
 کتاب شعر معاصر فرانسه