کتاب ماه عسل

اثر پاتریک مودیانو از انتشارات نشر چشمه - مترجم: حسین سلیمانی نژاد-ادبیات فرانسه

چشمم به تکه‌روزنامه‌ی کهنه‌ای افتاد. تاریخش به زمستانی برمی‌گشت که اینگرید با ریگو آشنا شده بود. آن را اینگرید به من داده بود، آخرین‌باری که دیدمش. موقع خوردن شام شروع کرد به حرف‌ زدن درباره‌ی آن روزها. از ساکش یک کیف پول پوست تمساح در‌آورد و از داخل کیف پول، تکه‌روزنامه‌ را که با دقت تا خورده و تمام این سال‌ها پیش خودش نگه داشته بود. یادم می‌آید آن لحظه سکوت کرد. نگاهش حالت عجیبی داشت. انگار می‌خواست باری را که از مدت‌ها پیش روی دوش‌اش سنگینی می‌کرد، بردارد و بسپارد به من. یا شاید حدس می‌زد که من هم بعدها راه می‌افتم و دنبالش می‌گردم.


خرید کتاب ماه عسل
جستجوی کتاب ماه عسل در گودریدز

معرفی کتاب ماه عسل از نگاه کاربران
ePagineReviewed توسط Independent، بررسی کامل

مشاهده لینک اصلی
کلاه مدیایی معمولی این دوباره فضای خاصی را ایجاد می کند که دیگر کتاب و آنچه که من دوست دارم را مشخص می کند، هرچند آن را ملانشیک است. عمل قلعه در حال فرایند جشن گرفتن است، اما حکم ریگان هنوز وجود دارد. ما می توانیم قبل و قبل از پایان جهان، قبل و بعد از پایان جهان را بدانیم و با توجه به بازیگران مختلف در جهان با فرانسه سفر کنیم.

مشاهده لینک اصلی
چه اتفاقی می افتد اگر چراغ ها را خاموش کرده و وانمود کرد که مرده اند؟ چه اتفاقی می افتد اگر شما وانمود کرد که ناپدید می شود؟ اگر یک احساس ترس و وحشت در شما غوطه ور شود چه اتفاقی می افتد؟ سپس، مانند یک جزر و مد، آن را فراموش می کند و ناپدید می شود؟ @ پاسخ خوب نیست. برای فکر کردن در مورد با رمان.

مشاهده لینک اصلی
زیباترین کتاب مادیانو من تا به امروز خوانده ام. داستان که از انتها شروع می شود، خودکشی یک زن و زندگی اش که به نمایش در می آید، مخالفت با روایتگر است. موضوع پرواز، و تاریخ نیمه رنگی به عنوان Modiano می داند که چگونه این کار را به خوبی انجام دهد. سبک البته زیبا است.

مشاهده لینک اصلی
بیست و چهارم WG [B] از زیستن کنید: https: //www.goodreads.com/topic/show/...Da دوشنبه 1 تا یکشنبه 7: با عبارتRitorneranno مجریان روز تابستان â € | @ عبارت بهe . تظاهر به مرده است از دوشنبه 8 تا یکشنبه 14 @: عبارتSono در پشت جبهه در رفت â € | از عبارت @Io حتی @.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماه عسل


 کتاب ننامیدنی
 کتاب مادام بواری
 کتاب کودکی یک رئیس
 کتاب کافکا به سوی ادبیات اقلیت
 کتاب سینماگران بزرگ 13
 کتاب جزیره در آتش