کتاب مجموعه آثار نمایشی بکت

اثر ساموئل بکت از انتشارات مهر دامون - مترجم: علی باش-ادبیات فرانسه

مجموعه ی کامل 32 اثر نمایشی - The Complete 32 Dramatic Works
در انتظار گودو
آخر بازی
روزهای خوش
همه افتادگان
I بازی بی کلام
II بازی بی کلام
آخرین نوار کراپ
I پیش نویس برای نمایش
II پیش نویس برای نمایش
پاره های آتش
I پیش نویس برای رادیو
II پیش نویس برای رادیو
واژه ها و موسیقی - گفتار و موسیقی
کاسکاندو
بازی
فیلم
نغمه قدیمی
آمد و رفت
هی جو
نفس
نه من
آن بار
صدای پا
شبح تریو - شبح سه گانه
...تنها گذار ابرها...
قطعه تک گویی
لالایی - خواباندان
بداهه خوانی اوهایو
چهارگوش
فاجعه
شب و رویا
چی کجا


خرید کتاب مجموعه آثار نمایشی بکت
جستجوی کتاب مجموعه آثار نمایشی بکت در گودریدز

معرفی کتاب مجموعه آثار نمایشی بکت از نگاه کاربران
@ مفهوم که ممکن است. @

مشاهده لینک اصلی
یک راه خوب برای درک آن است که بکت تنها گودو نیست. در حقیقت، بالاتر از همه اینها گودو نیست (کار که دارای شایستگی هایش است، بدون شک). شاهکارهای واقعی این مجموعه دیگران هستند که از عالی @ فینال @ match، عبور از @ همه @ @ @ Giorni felici @ و آخرین متن این مجموعه @ Dondolo @ است. به ویژه این دلایل خواهد بود که من این مجموعه، واقعا نمادها و قدرت بزرگی را در مورد آنچه که در دهه های اخیر به چشم می خورد، به یاد می آورم. بکت یک انسان انسانی را به وجود می آورد که تفکیک شده است و در آن هر مردی یک جزیره ای است که نمی شنود و می بیند که چه کسی در کنار او است و این بسیار قوی تر است؛ بیشتر شما با مردم برخورد می کنید، (خانم رونی، به هر حال - که به مراتب بیشتر از انسان است و به شیوه ی خود - و شوهرش). افرادی هستند که صحبت می کنند، زیرا نمی توانند کاری انجام دهند و افرادی که گوش می دهند یا وانمود می کنند. و مردم، اغلب عبور، که قضاوت می کنند. من پیدا کردم @ Giorni felice @ وینی در حال حرکت و راه نومیدانه او تلاش می کند @ زیبا @ را در هر روز او یکنواخت پیدا کنید، بدون آن که باور کنید. امید است که همیشه فرو ریخته. باقی مانده از خاطرات، آن چند خاطرات زیبا (Nagg و نول، Krapp، قهرمان ازQuella ولتا @)، که با زمان زمان و مقایسه با حال حاضر، بنابراین غیر انسانی و خاکستری محو می شود. و این ترور، که هام در احساس است که یک سوسک وجود دارد و @ به آن لوومن می تواند بازسازی @ وجود دارد. یک بی اعتمادی عمیق وجود دارد، انفرادی به همان اندازه عمیق است. کسانی که از بکت استفاده می کنند، ارواح مردم هستند. من فقط یک دلیل را به ستاره پنجم نمی رسانم: این متون برای استفاده از تئاتر یا رادیو استفاده می شود و فقط خواندن آنها فقط یک سوم است.

مشاهده لینک اصلی
بکت یک خون آشام ایرلندی بود که برخی از نابغه ها و برخی چیزهای نابغه را نوشت. در فارنهایت 451، من مطمئنم که آنها کتاب را سوزاندند زیرا آنها خوانده شده نامفهوم. به هر حال، نام خوبی برای این کتاب است، اما ما نباید در مورد آن صحبت کنیم. من این مجموعه را توصیه نمی کنم. فقط خواندن Waiting for Godot، Combo Endgame و Act Without Words را بخوانید و با نمایشهای دیگر نگران نباشید. اگر شما باید، پس روزهای مبارک یک قطعه بیشتر یا کمتر است. این آثار دیگر می توانند در تئاتر خوب باشند اما نه به عنوان مواد خواندن. من این را می گویم حتی اگر بکت مورد علاقه نویسنده من باشد. جالب است که من دوست داشتم، اما بهترین کتابی که تا به حال خوانده ام، استونر توسط جان ویلیامز است. شما می توانید بسیاری از طنز سیاه از بکت را دریافت کنید. â € œNothing funnier than unhappiness.â € خب، هیچ چیز جالب تر است تا زمانی که شما بخشی از داستان، اما در برخی موارد همه بخشی از آن بود. شما نمی توانید کمک کنید اما تعجب کنید که همه داستان ها یکسان هستند. همه آن اتفاق افتاده و دوباره اتفاق می افتد. همه به سمت یک هدف کار می کردند، بنابراین می توانیم خوشحال باشیم، ویژه. هنگامی که ما به آنجا می رسیم، ما به سوی یک هدف دیگر تلاش می کنیم و منتظر آن چیز خاصی هستیم. همه منتظر گودو بودند. ما به رستوران ها، میخانه ها می رویم. ما به مکان های از راه دور و زیبا سفر می کنیم تا احساس کنیم که بخشی از یک داستان نیستیم، اما اگر شما به رستوران های مجلل، بارها، مکان های دور افتاده، به اندازه کافی بر می گردید، متوجه می شوید که در همان مرحله ایستاده اید، سپس همه چیز به نوبه خود آغاز می شود. من تعجب می کنم که وجود دارد که قادر مطلق است که شخصیت هایش مانند بکت را فقط برای صرف وقت خود صرف می کند؟ بعضی چیزهایی که او نوشت، می خواهند با شما درگیر شوند. هام: چی کار می کنی؟ (CLOV روبروی NAGG ها بن ایستاده استوپ ها را نگاه می کنه. پوزش می ده.) کلو: هس گریه می کنه. هام: اونجا زندگی می کنه. هام: اونجا زندگی می کنه. یک داستان جالب درباره بکت است. او با یک دوست از یک پارک لندن رفت و به او گفت که یک روز خوب است. دوست گفت: \"یس، این باعث می شود که یک نفر خوشحال شود که زنده بماند.\" بکت پاسخ داد: \"من نمی خواهم تا آنجا بروم. @

مشاهده لینک اصلی
ملعون باد آن روز که من متوجه شدم که فقط برای سه یورو بیشتر من می تواند نه تنها باید در انتظار گودو، بلکه برخی از آثار دیگر پنج ماه ساموئل Beckett.Ã که من این نظر در سر من، اما من به خودم گفتم:Vai جلو، اجازه ندهید که این کار را بکنید، مطمئنا چیزی خوب خواهد بود و شما حداقل سه ستاره را به آن بدهید. اما نه. حقیقت غم انگیز این است که کار بکت تنها در صورتی محاسبه می شود که منطقی باشد. به خصوص آخرین مجموعه. اگر برای اولین بار (در انتظار گودو، آخر بازی، همه کسانی که قرار می گیرند) چیزی به خودی خود © بتن که خواننده می تواند نگه دارید (دیالوگ، مکان، شخصیت)، دیگران کلمات تصادفی، نور نشان می دهد، تک گویی بی نهایت است ، حرکات تکراری، مکث. به طور خلاصه: هیچ چیز. مطمئنا اثر تئاتر بیشتر می شود. در پایان خواندن، به غیر از یکche دور خوب به @ در انتظار گودو، شما فقط باید این احساس که او وزن زیادی گرفته بود. با تمام که صد صفحه آخرین من آنها را در اجرا به عنوان خوانده شده، بر روی هر پیغامهای ساکن نیست (اما وجود خواهد داشت هیچ کدام، و اگر وجود داشت آنها را nellinsieme، نه در بخش های جداگانه ی گفت و گو)، برای لذت بردن محض از رسیدن به پایان.

مشاهده لینک اصلی
من بیان می کنم که منتظر گودو - اولین متن این مجموعه - مستحق به تنهایی حداقل 4 ستاره است، اما کل کتاب مقدس من تحت تأثیر قرار نگرفتم. این به طور عمده به این دلیل است که تئاتر بکت برای مخاطبان کار نمی کند، بلکه به دنبال ایده تئاتر خود نویسنده است. این دیوانه است که چگونه در زمانبندی تمام آثار دراماتیک خود را به یک پروژه رادیکال از بین بردن ویژگی های معمول ژانر، در نهایت به تصویر خالص و ساده می پردازیم. صحبت هنری، نتیجه قابل ستایش است، اما شخص ثالث بسیار کمی لذت بخش است. ابتدا داستان ساخت تئاتر فریب خورده است، پس معنای آن در گفت و گو ناپدید می شود و در نهایت نیز عمل می کند. در اینجا نابغه بکت است که علیه ایده رایانه ای عمومی پذیرفته شده است، اما من نمی توانم محصول نهایی را درک کنم. خواندن مقدمه اولیه برای درک - هر چند معما - از این متون است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مجموعه آثار نمایشی بکت


 کتاب در کافه ی جوانی گم شده
 کتاب حسادت
 کتاب حرمسرای قذافی
 کتاب ضد سنت بوو
 کتاب سفر به مرکز زمین
 کتاب آمده یا چطور از شرش خلاص شیم