کتاب مگس ها

اثر ژان پل سارتر از انتشارات نشر ثالث - مترجم: مهدی روشن زاده-ادبیات فرانسه

مگس (فرانسوی: Les Mouches) بازی ژان پل سارتر است که در سال 1943 نوشته شده است. این اقتباس از افسانه Electra است، که قبلا توسط سوفوکلز، Aeschylus و Euripides استفاده شده است. این بازی داستان Orestes و خواهرش Electra را در تلاش برای انتقام مرگ پدرش Agamemnon، پادشاه آرگوس، با کشتن مادر Clytemnestra و شوهرش Aģisthus که او را دستگیر کرده و کشته است، بازگو می کند.
Sartre شامل یک موضوع اگزیستانسیالیستی در این بازی وجود دارد که Electra و Orestes درگیر جنگ با زئوس و فریحش هستند که خدایان آرگوس و مرکز مراسم مذهبی خودشان هستند. این باعث ترس و کمبود استقلال برای نمازگزاران زئوس می شود که در شرم زناشویی بشریت زندگی می کنند.


خرید کتاب مگس ها
جستجوی کتاب مگس ها در گودریدز

معرفی کتاب مگس ها از نگاه کاربران
آیا کسی می تواند توضیح دهد که چگونه این کتاب خیلی کم شناخته شده است؟ این خیلی خوب است! احتمالا بهترین سازگاری ادبی مدرن از افسانه یونانی که در آن آمده ام.

مشاهده لینک اصلی
â € آکسفورد، N D »D ° вР° Ð ± огу، воР± Ñ Ð¾Ð'Ðμн. Ð Ñ ...، Ð'о ‡ N N Ñ Ðμго жÐμ воР± оÐ'Ðμн. ÐœÐ¾Ñ Ð'уÑÐ ° - вÐμÐ »Ð¸ÐºÐ¾Ð» ÐμпнР° N Ð¿ÑƒÑ N، оÑ، D ° زاده €

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این لذت بردم کمی، اما بیشتر قابل اعتماد بود از برخی چیزهای دیگر Ive مجبور به خواندن این ترم است.

مشاهده لینک اصلی
من پیام و موضوع را دوست دارم، سارتر به اسطوره های باستانی منصوب می شود، اما این نوشتار به معنای سحر و جادو است ... zzzzzJe ne suis ni le maître ni lesclave، مشتری. ایا سويس ما لیبرت ©!

مشاهده لینک اصلی
وقتی اولین بار به تهوع ختم شدم، از طریق صفحات به آرامی خواندن. من فکر کردم که آن را تکراری و نابهنگام برای خواندن است. من کتاب را تمام کردم و با آن کار کردم. این در مورد ذهن من در مورد سارتر من را با یک طعم ترش ترک کرد. این طول کشید تا من کتابی را که حاوی نمایشنامه هایش بود برداشتم. من خواننده سنگین نمایشنامه ها نیستم، به عنوان یک حقیقت، من هرگز آن را مطالعه نکرده ام (علاوه بر Dylan Thomas Under Milk Wood). من خوشحالم که من با هیچ خروج و مگس شروع کردم، چون این دو نمایشنامه، یک جهان بزرگ را برای من باز کرده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مگس ها


 کتاب سفر به ماه
 کتاب میشل استروگف
 کتاب هستی و نیستی
 کتاب دادگسترها
 کتاب رذل
 کتاب آوای آلاباما