کتاب پرواز شبانه

اثر آنتوان دو سنت اگزوپری از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: پرویز شهدی-ادبیات فرانسه

این رمان در آرژانتین در ابتدای راه اندازی هواپیمایی تجاری قرار دارد. Rivière رئیس ایستگاه یک شرکت هواپیمایی است که اولین پرواز پیشگامان شبانه است و کارکنانش را تمرین می کند تا همه چیز را برای اطمینان از اینکه پست هر روز در هر لحظه از آن استفاده می شود تمرکز می کند. ساختار اپیزودیک رمان در مورد کار او در دفتر بوئنوس آیرس و ساعتهای نهایی فابین فیتین در اجرای پاتاگونیا ساخته شده است. هواپیما فابیان در یک سیکلون گرفتار شده است، از سوخت بیرون می آید و ارتباط رادیویی را از دست می دهد، در حالی که Rivière تلاش می کند تا بتواند هواپیما را پیدا کند. در معرض خطر آینده نامه شبانه به اروپا است. هنگامی که دو پرواز دیگر از شیلی و پاراگوئه عبور می کنند، Rivière باید اجازه پرواز اتوبوس آتلانتیک به پاریس را بدون ایمیل گمراه کند و خود را از دست بدهد. روایت بی نظیر است و اکثر این اقدامات به عنوان تفکر یا فکر ذهنی ارائه می شود.


خرید کتاب پرواز شبانه
جستجوی کتاب پرواز شبانه در گودریدز

معرفی کتاب پرواز شبانه از نگاه کاربران
Antoine D'Sent Exquisite - The Nightmare این رمان دوم بود که در این مقاله خواندم. همانطور که رمان اول را خواندم، هنوز همان است. این احتمالا به این دلیل است که شما به آن علاقه ندارید. این خیلی جالب نبود. این تقریبا یک موضوع از کلمات است. او برخی از حوادث حادثه را رها نکرده است، اما من دو ستاره به آن دادم.

مشاهده لینک اصلی
Antoine de Saint-Exupà © ry یک خلبان بود که در حال پرواز در هواپیما یک چیز خطرناک دیوانه بود. در این رمان کم و ضعیف او به طور شاعری قطاری از این خطر، همراه با عاشقانه و زیبایی تجربه شده توسط پیشگامان هوانوردی.

مشاهده لینک اصلی
این یک رمان است که، مانند \"شاهزاده کوچکی\"، به وضوح توسط تجربه آنتوان د سنت اکسپری به عنوان یک هواپیما پرورش داده شده است. با این حال، من آن را خیلی بیشتر از شاعرانه و انتزاعی از کتاب شناخته شده ترین آن، حتی مبهم است. این احتمالا کاملا جنبه بالایی از این کتاب است، که با بازتاب های بی گناه و اخلاق مواجه می شود که می تواند به راحتی از شاهزاده کوچک تقلید کند. این رمان از یک شب در زندگی سه خلبان از آمریکای جنوبی است که در آن زمان زندگی خود را برای حمل ایمیل خطرناک می دانند. سبک نوشتن در صفحات اول بسیار قوی در شعر است و نویسنده از استعاره هایی که از واژگان انحراف و توصیف های جغرافیایی و اقلیمی بسیار دقیق ترسیم شده است استفاده می کند. جاوئه که این اصطلاحات فنی را خیلی خوب نمی داند و علاوه بر این که به ویژه از این نوع ادبیات طرفدار نیستم، موضوعی از تاریخ را در لحظات خاصی از دست دادم. با این حال، من فکر می کنم که مقدمات لازم را درک کردم. این داستان به عنوان یک انعکاس در زندگی، به ویژه از طریق مشاهدات خلبانان و افکار شخصیت Riviere، مدیر شرکت هواپیمایی آغاز می شود. من او را در مورد کار خود و مسئولیت های او به عنوان یک مدیر جالب توجه یافتم: او خود را بسیار سخت و سخت با تیم خود نشان می دهد همیشه سعی کنید بهترین دو را بکشید پس از آن، داستان همچنین یک تفکر در مورد مرگ را می داند: یکی از سه خلبان بدون مشکل می رسد، دوم، مدیریت یک طوفان را مدیریت می کند، اما ارتباط با سوم ناگهان قطع می شود و هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ما همچنین نقطه نظر همسر فابیان (سومین خلبان) را در رابطه با حرفه شوهرش به طور کلی و ناپدید شدنش به ویژه می آموزیم. هواپیما در هوا گم می شود، اما دستگاه چرخش می کند.

مشاهده لینک اصلی
رتبه 5 ستاره، hmm؟ خب، می دانم که من به دلایل بسیاری از آن خواسته ام - هواپیمای اولیه، پیشگامان، پاتاگونیا، یک کار دشواری، قدردانی عمیق برای لحظه ای غیرمعمول لنن، و غیره، اوه، و کوتاه آن - 87 صفحه. من کتاب های کوتاه را دوست دارم چند ضرب المثل برای نشان دادن: مدیر یک خلبان برگشتن به زمانی که نور و ماشین او را در لبه کوردیله شکست می دهد - من او را از ترس صرفه جویی می کنم. من به او حمله نکردم، اما در میان او، این ناهنجاری خیره کننده که مردانی را که با ناشناخته مواجه هستند فلج می کند. اگر گوش بدهم و همدردی کنم، اگر به طور جدی به ماجراجویی خود برسیم، او تصور می کند که او از سرزمین رمز و راز باز می گردد و تنها رمز و راز در ریشه ترس است. [...] این مرد باید در دل ترین شب قرار گیرد، که تاریکی را گرفت، حتی حتی کوچکترین معدنچیان دیوی، که نور آن، فقط در یک دست یا بال در حال سقوط است، کافی است تا شانه های نامعلومی را دراز بکشاند. خلبان، پذیرش اجتناب ناپذیری، صعود به بالای ابرها - در فلاش، همان لحظه ای که او روشن شد، خلبان هلو پیدا کرد که فهمش را گذراند. [...] در حال حاضر همه درخشان بود، دستانش، لباس هایش، بال ها، و فابین فکر کرد که او در یک سحر جادویی عجیب و غریب بود. [...] ابرها زیر شکاف هایی که ماه روی آنها ریختند پرتاب می کرد؛ در هر دست آنها مانند برج های برف مانند جریان آب شیرین نور در همه جا جریان داشت و هواپیما و خدمه را از بین برد. @ و در نهایت، مدیر در ادامه، وظیفه، ارزش کار -Wittory، شکست - کلمات بی معنی بود. زندگی در پشت این نمادها قرار دارد و زندگی هرگز نماد های جدیدی را به وجود می آورد. یک کشور با پیروزی تضعیف می شود، یکی دیگر نیروهای جدید را در شکست می بیند. شکست امشب، احتمالا یک درس است که پیروزی نهایی را سریع می کند. کار در حال پیشرفت همه چیز مهم بود. @

مشاهده لینک اصلی
پرواز شبانه داستان های پر زرق و برقی در مورد خطرات پرواز در اوایل روز و در مورد یک فلسفه خاص فرمان است. شخصیت اصلی Rivière، مدیر عامل خدمات پست هوایی در آمریکای جنوبی است. او خود را به عنوان خشن و ناعادلانه توصیف می کند - مثلا پاداش هایی برای خلبانانی که نمی توانند به دلیل آب و هوای خود پرواز کنند را رد می کنند، اما به احتمال زیاد صادقانه به او می گوید که سختی او فقط برای ساختن مردان خود بهتر از خودشان است. یک برنامه پرواز شبانه را آغاز کرده است تا ایمیل ها را از سراسر آمریكای جنوبی به بوئنوس آیرس و از آنجا به اروپا تبدیل كند. این داستان در یک شب اتفاق می افتد و به دنبال پیشرفت فابیان، یک خلبان پست الکترونیکی از پاتاگونیا به بوئنوس آیرس است. پرواز او شروع می شود مانند هر دیگر، اما او به زودی خود را با طوفان احاطه شده است، بدون هیچ راهی و به نظر می رسد هیچ راهی برای جلوگیری از. همانطور که فابین و اپراتور بیسیم خود در طوفان غوطه ور هستند، Rivière از پیشرفت آنها نظارت می کند و نشان دهنده انتخاب هایی است که او انجام داده و پیامدهای آنها را نشان می دهد. Rivière معتقد است که در دنبال پیشرفت و اهداف بلند زندگی افراد باید جایگاه دوم را بگیرند در یک نقطه خاص او منجر به سوال این باور، اما در نهایت ما با این تصور که او اعتبار خود را دوباره تایید کرده است و بعید است که موقعیت خود را تغییر دهید، باقی مانده است. البته صاحبان این زندگی فردی موافق هستند، البته. البته این رمان به یک فیلم عالی در سال 1933 با John Barrymore به عنوان Rivière و Clark Gable به عنوان Fabien ساخته شده است. فیلم از سال 1942 تا سال 2011 به دلیل سنت اگزوپراتور از حقوق نویسنده که به مدت ده سال به MGM اعطا شده بود، از سال 1942 خارج شد. و مطمئنا درست است که فیلم از رمان در راه های اساسی متفاوت بود؛ لزوما به همین دلیل، من فکر می کنم، از آنجا که بخش بزرگی از این رمان در داخل ریوئرز قرار می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پرواز شبانه


 کتاب یک جدایی
 کتاب خیانت اینشتین
 کتاب تصاویر زیبا
 کتاب در هزار تو
 کتاب سرود جهان
 کتاب حواستون به پیرزن هایی که از تنهایی پوسیده ن باشه