کتاب ترجیع گرسنگی

اثر ژان ماری گوستاو لوکلزیو از انتشارات نیلوفر - مترجم: مهستی بحرینی-ادبیات فرانسه

1931، پاریس میزبان نمایشگاه استعماری است. اتل، 10 ساله، با ساموئل سلیمان، عموی خود می رود. دومی نگاه انتقادیتری به آنچه که میبیند بیشتر از او از موریس میآید. با این حال، کشف غرفه هند، تصمیم می گیرد به بهبود و بازسازی آن بر روی زمین آن را منو خانه.


خرید کتاب ترجیع گرسنگی
جستجوی کتاب ترجیع گرسنگی در گودریدز

معرفی کتاب ترجیع گرسنگی از نگاه کاربران
من از اینکه این داستان چقدر خوب نوشته شده است هیجان زده هستم.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب شگفت آور، زیبایی ادبی و یک علاقه تاریخی غیرقابل انکار! شخصیت های قوی، پر از شخصیت، متقاعد کننده. دوست داشتم این نویسنده را ناشناخته ببینم کاملا خواندن! یک کتاب فوق العاده، که در یک فاشین ادبی زیبا و همچنین حامله با علاقه تاریخی نوشته شده است. شخصیت های قوی، با شخصیت های مشخص، کاملا قانع کننده هستند. من عاشق خواندن این کتاب توسط نویسنده ای بودم که هنوز خواندنش را نداشتم. مطلوب خواندن خوب است، به نظر می رسد که شما به عنوان یک متخصص، همانطور که شخصیت های حرفه ای، کارکنان و کارشناسان، متقاعد می شوند. در صورت تمایل به ثبت نام در این سایت، ابتدا با نام کاربری خود وارد شوید. Absolutamente Ler! ماریا CarmoLisboa 5 Junho 2012.

مشاهده لینک اصلی
قیمت خرده فروشی با قیمت کت لباس یکسان در جنگ جهانی دوم قابل مقایسه است. من گوشته خورشید، خورشید و خورشید. اطمینان حاصل کنید که شما در اطراف نگران نباشید و با رایانه خود آشفته نشوید. یک پسر جوان است که سعی دارد اخبار را پس از آن شکست دهد من به کوچکترین فرزند تبدیل شدم، و پس از آن ما با او سرگرم کننده بود. یک طبقه رقص شلوار، پاشنه بلند را در شلوار بپوشید، پاها را در پاها بکشید من عاشقت هستم، تو را دوست دارم، و غیره ... من نمی دانم چه اتفاقی برای این هفته انجام شود. ژان ماری گوستاو لو کالسیو - او در سال 2008 در رول متولد شد.

مشاهده لینک اصلی
عالی! * - * همراه سفر Ethel از دوران کودکی به بزرگسالی در میان تغییرات سیاسی اروپا در زمان جنگ دوم باور نکردنی بود! مادر نویسنده چنین زن بود! من برای کتاب های بیشتری از این نویسنده گرسنه :)

مشاهده لینک اصلی
خنده دار، من به برخی از مشاهدات ساخته نشده به این نتیجه که کتاب پس از شروع کمتر جالب تبدیل شده است. من در واقع فکر کردم که در نیمه راه از طریق داستان سرعت می گیرد و روایت هم می آید. جالب خوانده ام

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ترجیع گرسنگی


 کتاب وصیت نامه ی فرانسوی
 کتاب موسیقی دانان امروز
 کتاب دهقانان
 کتاب مجموعه ماجراهای ناگوار (13جلدی)
 کتاب گربه راهنمای ما
 کتاب پنج هفته در بالون