کتاب تعلیق

اثر ژان پل سارتر از انتشارات جامی - مترجم: محمود بهفروزی-ادبیات فرانسه

It is September 1938 and during a heatwave Europe tensely awaits the outcome of the Munich conference, where they will learn if there is to be a war. In Paris people are waiting too, among them Mathieu, Jacques and Philippe, each wrestling with their own love affairs, doubts and angsts – and none of them ready to fight. The second volume in Sartre’s wartime Roads to Freedom trilogy, The Reprieve cuts between locations and characters to build an impressionistic collage of the hopes, fears and self-deception of an entire continent as it blinkers itself against the imminent threat of war.


خرید کتاب تعلیق
جستجوی کتاب تعلیق در گودریدز

معرفی کتاب تعلیق از نگاه کاربران
چند سالی است که از این سری خواندن خواسته ام، بنابراین باید در مورد آن به طور کلی عادت کنم، هرچند که در تمام این سالها با من درگیر شده است. من طرفدار سارتر و معاصران اگزیستانسیستمم هستم، اما این مجموعه نمایش شگفت انگیز از مهارت سارتر به عنوان یک نویسنده داستانی بود. در حالی که من عمدتا بیشتر از داستان کامو صحبت می کنم، هر کتابی که در \"Roads to Freedom @ trilogy\" نوشته شده است، به عنوان کارهای مورد علاقه من توسط این گروه برجسته می شود. اشتباه نکنید، این سه گانه شاهکار داستان های اگزیستانسیستی است. @ جاده ها به آزادی @ سری (در اصل به معنای یک tetralogy) یک نمایش داستانی از جهت جدید در دیدگاه سارتر از اگزیستانسیالیسم بود که بسیار بیشتر مشارکتی بود. با استفاده از عقب نشینی اشغال نازی، شخصیت های سارتر از یک زندگی پیش از بیهودگی کامل به زندگی خود و دیگران به افرادی که به واسطه اراده توانمند هستند، مقاومت می کنند تا از هر گونه مانعی برای آزادی آنها جلوگیری کنند.

مشاهده لینک اصلی
جلد دوم جاده های آزادی. این یک شاهکار کاملا ابتکاری و پیچیده است. روایت این رمان به طور قاطعانه از شخصیت بیرون می آید و به شخص اول وارد می شود و همه بدون هشدار می افتد و حتی یکبار به سر مرد مرده می رسد (او در معرض خطر در جنگ جهانی آخر قرار گرفت). این تکراری از سردرگمی و اضطراب کورکورانه است که همه احساس کردند که آلمانی ها خواستار چکسلواکی بودند. اغلب، دو صحنه که به یکدیگر موازی یکدیگر نشان داده شده در هم آمیخته، به اثر بسیار. شايد قدرتمندترين آنها صحنه نهايي بود، هنگامي که تجاوز و تجاوز جمهوري چکوسلوايي به جابجايي / تجاوز به عنعنويو تغيير کرد. و فراتر از مسائل سبک، لذت بخش بود که در مورد سالهای جنگ از یک دیدگاه کاملا اروپایی، یک کتاب که در آن امریکا به یک بار ذکر شده (به اعتقاد من) اشاره دارد، خوشنود بود. این واقعا یک نگرانی کاملا اروپایی بود. یک کتاب عالی، کلاسیک.

مشاهده لینک اصلی
4.7 اول از همه، من سارتر را دوست داشتم که روایت شخصیت های زندگی را شرح دهد. در عصر عقاب، این نیز شگفت انگیز بود، اما در The Reprieve من احساس تماشای یک فیلم؛ صحنه ها به شدت تغییر می کنند و گفتگوهای مکالمات مختلف به یکدیگر پاسخ می دهند ... من سالار را برای استفاده از این نوع تکنیک تحسین می کنم. اضطراب مردم در فضای مبهم یک جنگ آینده بسیار زیباست، احساس کردم آن مزاحم خودم اما چیزی است که خواننده باید انجام دهد، یعنی در طول رمان هوشیار باشد. اگر غلظت خود را حتی برای دو ثانیه از دست بدهید، به طور کامل از دست می دهید که در آن هستید و شما نمی دانید که چه کسی صحبت می کند، زیرا صحنه ها بسیار سریع تغییر می کنند. من نمی دانم چرا 4.7 را دادم اما من دوست ندارم 5 ستاره را بدهم. Reprieve تقریبا وجود دارد. شاید آهن در روح وجود دارد، هنوز نمی دانم.

مشاهده لینک اصلی
با وجود اینکه بسیار دشوار است که شروع و به عادت تبدیل شود، این رمان بی سر و صدا خود را تبدیل به یک عنکبوت جالب صفحه ترنر می کند. بر خلاف رمان سنتی، در این است که هیچ تفکیک طبقه بندی شده در فکر وجود دارد، هیچ چرخش متناوب در فصل بر سر فصل. دیدگاه های شخصیت های چندگانه در پروس بدون درز به هم خورده اند. در ابتدا به نظر می رسد که بعضی از معلولان به عنوان یک نوآوری زیبا و برگشتی به اثبات می رسند. این روش هنری برای ارائه و بازتاب دادن به اثرات عمیق و بی شماری جنگ با یک جمعیت تحریک شده با عقلانیت است که با چشم انداز نابسامان جنگ در معرض یکنواختی زندگی مدرن است. استعداد سارتر برای پروژۀ ظریف توصیفی، با این کار، به یک نشست قابل ملاحظه و متضاد تبدیل می شود. جریان فوق العاده شعری و زیبا از آگاهی.

مشاهده لینک اصلی
من این عنوان را به زبان ایتالیایی پیدا نکردم، به ویرایش Mondadori @ Referral @ ترجمه شده است. به نظر می رسد حرکات و کلمات مرز این مجموعه داستان هایی است که در هم آمیخته اند. داستان های عشق، داستان های امید، استعفا و فریب دادن. کسانی هستند که امیدوارند و کسانی که ناامید هستند وجود دارد. هر کس منتظر چیزی است که نمی آید آنها می دانند که جنگ می آید، و در عین حال باعث می شود که شما صبر کنید. بچه ها نمی فهمند، زنان گریه می کنند و هیچ کس آنها را نمی شنود، هرگز آنها را جدی نمی گیرند. مردان، آنها دشوار هستند، آنها باید دشوار باشد. جنگ برای آنها ترسناک نیست. بنابراین آنها می گویند! بهانه ای برای کسی که برای متیو باشد. فیفا پییر. عدالت برای زخمی شدن جنگ اول، چارلز. پایان برای دیگران. لینیزیو برای هیتلر! در اینجا چیزی است که از این کتاب پدیدار می شود: داستان های زندگی، جزئیات. اگزیستانسیالیسم سارتر، با تمام توجه آن، دقیق بودن آن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تعلیق


 کتاب توتمیسم
 کتاب سکه سازان
 کتاب نیکولا کوچولو و بادکنک
 کتاب یک سیخ گلابی جانانه
 کتاب جامعه، فرهنگ، ادبیات
 کتاب دکتر کنوک