کتاب خوشبختی در پیش رو

اثر فردریک لونوار از انتشارات پیام امروز - مترجم: هوشمند دهقان-ادبیات فرانسه

Frederic Lenoir's Happiness یک پرفروش بزرگ در اروپا، شادی Frederic Lenoir یک سفر هیجان انگیز است که بررسی می کند که چگونه بزرگترین فلاسفه تاریخ و شخصیت های مذهبی به سوال اساسی زندگی پاسخ داد: شادی و چگونگی دستیابی به آن؟ از یونانیان باستان از ارسطو، افلاطون و چوانگ تسو به بودا، عیسی و محمد؛ از ولتر، اسپینوزا و شوپنهاور به کانت، فروید و حتی مدرنترین دانشمندان علوم اعصاب - لنور، این ایده را که شادی واقعی و پایدار در واقع ممکن است، در نظر می گیرد. به زبان روشن، لنوور به طور خلاصه به بررسی آنچه بزرگترین متفکران تمام وقت در این موضوع گفته اند، و با نثر جذابی، سوالات تحریک آمیز را مطرح می کند: آیا ما وظیفه داریم که خوشحال باشیم؟ آیا ارتباط بین شادی فردی و جمعی وجود دارد؟ شادی مسری است؟ همچنین راه را برای ما فراهم می کند تا ما را ببیند که چگونه شادی، که بی تفاوتی از احساسات، در زندگی ما قابل دستیابی است.


خرید کتاب خوشبختی در پیش رو
جستجوی کتاب خوشبختی در پیش رو در گودریدز

معرفی کتاب خوشبختی در پیش رو از نگاه کاربران
خیلی خوب نوشته شده است، نه خیلی سخت برای خواندن، و حتی اشاره به ماسکوشیسم. همه چیزهایی که من در یک کتاب می بینم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب زیبا به من اجازه دیدار با نویسندگان و فیلسوفان مختلف را از طرز تفکر بسیار متنوع خود و نگرش آنها نسبت به زندگی به من داد ... جملات زیبا، نمونه های بسیار دلنشین و رویکردهای جالب که موجب انقلاب در تفکر من می شوند ... کتابی که خودآگاهی، تجزیه و تحلیل و پرسش مستمر را تشویق می کند ... آخرین چیزی است که من بیشتر دوست دارم چون دقیقا چیزی است که من را به خواندن خواندنش ادامه می دهد ... من به شدت آن را توصیه می کنم ...

مشاهده لینک اصلی
باید بگویم که ایده این کتاب را بیشتر دوست داشتم از کتاب واقعی لذت بردم. من موفق به پایان دادن به آن، اما من نمی توانم بگویم که من زیادی از آن. من کتاب های بسیاری درباره شادی خواندن و حدس می زنم که من به سادگی کتاب هایی را که در علوم سخت و یا تجربه شخصی ریشه دارند، ترجیح می دهم. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد ....

مشاهده لینک اصلی
فقط در مورد کامل من آن را دوست داشتم قطعا ارزش خرید را برای نگه داشتن به عنوان یک مرجع. من واقعا خواسته های فیلسوفان مختلف را در طول هزاران سال و از همه فرهنگ ها به ایده های مشابه در مورد شادی آوردم.

مشاهده لینک اصلی
Ð'Ñ Ðμ Ñ ‡ D · N، о нужно N، نو нРدرجه سانتی Ð¿Ñ € о N \"DD» Ð¾Ñ Ð¾Ñ \"N ‡ DNZ N N D ° N، NOEN в оÐ'ной кнР¸Ð³Ðμ. вÑ، Ð¾Ñ Ð Ñ € оР± Ñ € D ° D »Ñ € Ð ° D · Ð½Ñ \u003cÐμ поÐ'Ñ ... оÐ'Ñ \u003cвÐμл Ð¸ÐºÐ¸Ñ ... N \"DD» Ð¾Ñ Ð¾Ñ \" ов. ÐšÐ¾Ñ € оÑ، ко D Ð¿Ð¾Ð½Ñ N، но. DZN N، D ° D »Ð¾Ñ NOE Ð²Ñ \u003cD ± Ñ Ð € ° N، نو، N ‡ N، о вРм ° Ð ± D» ижÐμ D можно Ð¿Ð¾Ñ ‡ DN ، B N، نوح درجه سانتی Ð¾Ñ € игинРدرجه D »N \u003c.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خوشبختی در پیش رو


 کتاب جزیره در آتش
 کتاب زندگی بهتر
 کتاب جرات داشته باش‏‫
 کتاب مادراپور
 کتاب رنجبران دریا
 کتاب سردی و شقاوت