کتاب سکوت دریا

اثر ورکور از انتشارات ماهی - مترجم: ژرژ پطروسی-ادبیات فرانسه

سکوت دریا شرح رویارویی پیرمردی فرانسوی و دختر برادرش با افسری آلمانی است که خانه و مزرعه‌ی وی را اشغال کرده است. این دو تصمیم می‌گیرند برای مبارزه با افسر اشغالگر آلمانی سکوت اختیار کرده و هیچ صحبتی با او نکنند. سکوت دریا را نخستین بار انتشارات زیرزمینی نیمه‌شب در فرانسه‌ی اشغالی (سال ۱۹۴۲) منتشر کرد و این کتاب، که ماندگارترین و مشهورترین اثر ورکور نیز به شمار می‌آید، بلافاصله بدل به نماد مقاومت فرانسویان در برابر اشغالگران نازی شد. این رمان سرشار از احساس و وقار و درد و امید است؛ ویژگی‌هایی که مردم فرانسه در دوران اشغال به دست حکومت آلمان نازی به آن‌ها متصف بودند. ژان پیر ملویل نیز در سال ۱۹۴۸ بر اساس سکوت دریا فیلمی ساخت که بر شهرت این کتاب افزود.


خرید کتاب سکوت دریا
جستجوی کتاب سکوت دریا در گودریدز

معرفی کتاب سکوت دریا از نگاه کاربران
یورک، من خیلی از این موضوع ناراحت شده بودم و من دقیقا آن چیزی را که یک کتاب خوب باید انجام می دادم به آن گفتم: به شما سوالی بپرسید، فکر کنید، کشف کنید، پیشنهاد کنید ... این کار را می کند. اما هنوز هم رضایت بخش نیست. این چیزی است: جنبه فیلمی درخشان است: عمیق، نامعلوم، به شما اجازه می دهد تا آن را فکر کنید؛ در واقع، آن را از شما می خواهد که شما را متوقف و فکر می کنم. جنبه داستان من را خاموش می کند، و همچنین به هدف. داستان غیر عاشقانه / عاشقانه / عاطفی عجیب و غریب بین خواهرزاده و محبت آنها! @ lodger @ باعث می شود من میخوام بمونم این فقط درست نیست، در کل، و نه به طور کامل معتبر و نه به این دلیل که اگر یک شخصیت است که فاسد است و حقه های خود را که شما فقط نمی توانید خرید در کل داستان، آن را از مسکن! پس چطور جهنم ما معتقدیم که می تواند راه خود را به رغم تمام اکراه در بخش @ hosts @ کار کند، اما این چیزی است که شما احساس می کنید likje Vercors می خواهد شما را در تمام روایت نگران کننده داشته باشید، بنابراین شما انگیزه های او را درک می کنید برای نوشتن آن، اما شما شخصیت را درک نمی کنید، و یا فقط می توانید بگویید، شما قطعا نمی خواهید سعی کنید آنها را درک کنید ... بنابراین من برای جلوگیری از عدم تعادل بین نیاز به تفکر فلسفی، اگر تنها به تمام ترسناک از مشاغل و نیاز به نوعی قاضی اخلاقی که بر دو پای خود ایستاده و به شما می گوید که چطور فكر می كنید، من خریدم! در ضمن، هرچند، احساس می کردم همه ی اطرافم در حال خرید داستان پیک هستند و این واقعا به من عجیب و غریب بود.

مشاهده لینک اصلی
استاد من پرسید با ما © تنها فارسی به خواندن فصل اول این کتاب، با این حال، من لای در کامل که برای خواندن او بخشی از این چالشreading @ است. من بیش از حد انتگرال نیست © الکترونیکی Ã © Ressa این کتاب، من این تصور که Nont تازه نه از تاریخ، این یک پوشش Ã © -dire هدف و غایت است. پس باران نبود پیامی وجود دارد که نویسنده میخواهد خوانندگان را درک کند، اما من فکر نمیکنم. با این حال، می دانم که آن را با فرانسه، آلمان، میهن و برادری در ارتباط است. خواندن مبارک

مشاهده لینک اصلی
این کتاب، به نظر من، نمایندگی کامل مردم در طول جنگ است. روابط خود را با درام و هرج و مرج در جهان تعریف کرد. سرباز آلمانی به میزبان خود باز می گردد و بسیار مهربان است. میزبان، عموی و خواهرزاده، خصمانه و آرام و گاهی کمی بی ادب هستند. منظورم این است که من به طور کامل درک می کنم که چرا آنها همان گونه هستند که باید باشند، اما باید اعتراف کنم که این خیلی خسته کننده بود، داشتن این دو طرف جنگ در یک خانوار و همین طور جنگ واقعی است؛ خاموش (صحبت کردن با احتیاط). سرباز این سکوت را خنثی می کند و شخصیت او را با سرباز کلیشه ای که انتظار داریم، متفاوت می کند. من تنش بین شخصیت ها را دوست دارم من فکر می کنم که این تنها چیزی بود که من را در حال خواندن نگه داشت. خواهر و خواهر و سرباز در کل کار بسیار شبیه سازی می کنند و داستان کوتاه را بهتر می کنند. این کتاب خیلی ساکت است خیلی اتفاق نمی افتد تقریبا همه آن ها در یک خانواده قرار دارد که تنها کسی که بتواند سکوت را بشکند، سرباز خودش با داستان و موسیقی خودش است. یک کتاب کوتاه است اما به نظر می رسد برای همیشه بماند. اگر این نوع چیز را دوست دارید، برای آن بروید. صادقانه فکر می کنم این کتاب به من کمک کرد تا بیشتر مردم و معنی جنگ و تأثیر آن بر کل جمعیت را درک کنم.

مشاهده لینک اصلی
@ آن روز یاد گرفتم که هر کسی که می داند که چگونه آنها را می بیند، دست ها می تواند احساسات را به وضوح به چهره و چهره خیانت کند و بهتر - زیرا آنها به کنترل اراده نمی اندیشند. من فکر کردم که این کتاب بسیار خوب بود. در بخش هایی از آن، معانی عمیق و پنهان زیادی وجود دارد و بنابراین نوع کتابی است که فرد فکر می کند. البته، به عنوان یک خواننده، من تلاش کردم به شناخت شخصیت های خوب به دلیل طول کتاب. با وجود این، شخصیت Werner Von Ebrennac به خوبی توسعه یافته است، و حتی اگر کتاب طولانی نباشد، در نهایت شما احساس می کنید که او را به خوبی می شناسید. واضح است که این شخصیت عمیق به نظر می رسد، همانطور که در نظراتش در مورد مسائل و شیوه زندگی او مشاهده شده است. بنابراین، اگر شما به دنبال خواندن کتاب با تعداد زیادی از پیچ و تاب طرح و درام و سپس این نوع کتاب برای تکمیل خواسته های آن نیست. با این حال، اگر شما به دنبال خواندن یک کتاب با عمق، که باعث می شود شما فکر می کنید، پس این باید به طور قطعی خوانده شود. بنابراین: @ برای تو آرزو میکنم شب خیلی خوبی داشته باش

مشاهده لینک اصلی
\"با توافق ضمنی ما تصمیم گرفتیم، خواهرزاده و من، نه زندگی خودمان را تغییر دهیم، حتی در کوچکترین جزئیات، همانطور که افسر نبود وجود نداشت، زیرا او شبح بود. \"در طول جنگ، یک مرد و خواهر جوانش مجبور شد از یک افسر آلمانی فراتر برود. آنها با او مخالفت سکوت داغدار در حالی که افسر در ابتدا دا € ™ à سعی € ™ © ایجاد در اولین تماس، قبل از raviser.  «Â من باید برای غلبه بر این سکوت. آن را به سکوت Francea  »علی ‰ Crites غلبه و © ES در طول جنگ منتشر شده، سکوت از دریای و اخبار دیگر Vercors را قرار می دهد صحنه های نبرد از سکوت، یک مبارزه در مقصد © ایجاد سر و صدا نویسنده به دنبال بیداری وجدان و هشدار در برابر دشمن است، کسی که در نگاه اول شما را به خوبی می خواهد. بر طبق گفته Vercors، در مقابل حسن نیت ارائه دادن، باید هوشیاری را به دوش بکشد، زیرا جادو شیوا همیشه حضور دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سکوت دریا


 کتاب پرونده فرعی 13 اتفاق مشکوک
 کتاب یک انسان، یک حیوان
 کتاب تردید مگره
 کتاب مثل هیچ کس
 کتاب نبرد
 کتاب نوشتن و همین و تمام